Dosáhnout preciznosti uložení skleniček na víno je jednoduché
Držáky na skleničky na víno
„My máme rádi víno.“ Takto začíná písnička k jednomu známému českému filmu o víně. Jste milovníci dobrého vína? Kouzlo okamžiku není jen ve kvalitě rozlévaného vína, ale také právě ve správném servisu. To by vám potvrdil každý vinař, a to nejen z jižní Moravy. Pokud patříte k milovníkům vína a rádi si ho dáváte třeba i doma, zpozorněte.

Zamyslete se nad tím, kde máte doma skleničky na víno uloženy. Že je máte jen tak postavené v kuchyňské lince? Pokud vlastníte luxusní skleničky, nemusíte je skrývat. Můžeme vám doporučit pořídit si stojan na skleničky na víno.

Stojan na skleničky na víno je skvělým estetickým prvkem domácnostiDržák na skleničky na víno

Stojan bude nejen účelný, ale také bude patřit k vašim designovým vychytávkám v domácnosti. Takovýto stojan můžete postavit na stůl nebo jej mít na komodě v obývacím pokoji. Velmi vkusné řešení je pořídit si dřevěný stojan na skleničky vyrobený z bambusu. Bambus působí prestižně a zároveň není moc těžký.

Dřevěný stojan na skleničky nezabere ani moc místa. K dalším výhodám patří jednoznačně jednoduchost jeho přesunutí z místa na místo. Skleničky se do něj jednoduše zavěsí a vy tak můžete stojan i s nimi přenést na vedlejší stůl nebo do jiné místnosti. Okouzlíte tak návštěvu a dodáte zážitku s dobrým vínem další rozměr.

Skleničky na víno zůstanou nablýskané a čisté

Při manipulaci se skleničkami, které byste vytahovali ze skřínky, může dojít k jejím umazání. Pokud ale donesete skleničky na stůl v přenosném stojanu, může si každý z hostů skleničku sám vytáhnout. Ušetříte si tak ale i práci s donášením skla.

Představte si, že sedíte u stolu a dobře se bavíte. Někdo od stolu se rozhodne, že by si dal víno, ale vy máte na stole pouze skleničky na pivo nebo nealkoholické nápoje. Co teď? Jako hostitel se musíte zvednou a jít nejčastěji do kuchyně a skleničky na víno přinést. Se stylovým stojanem na skleničky, ale nikam chodit nemusíte. Umístíte jej na stůl a každý si může skleničku vzít podle potřeby.

Stojan na víno, ale nemusí být pouze z bambusu nebo dřeva. Vybrat si můžete z velké škály materiálů a provedení. Velmi dobře bude působit nablýskaný nerezový nebo měděný stojan. Jednoduše si tak zvolíte variantu, která se vám bude v místnosti pasovat.
Závěsný držák na skleničky na vínoChcete mít doma opravdový skvost? Vyberte si zlatý stojan na vinné skleničky.

Uložení skleniček na víno pro vás nebude už jen nutností a hororem, ale bude sloužit jako skvělý dekorativní prvek v místnosti. Stojany jsou vhodné, jak do domácnosti, tak ale i do restaurací a vinných sklípků. Pokud jste tedy i majitelem vinného sklípku, myslete na estetiku.
Pokud umístíte skleničky do stojanu, získáte tím dokonalý prvek. Jaká je ale další výhoda? Nebudete muset hledat skleničky. Určitě se vám již někdy stalo, že jste nemohli skleničky na víno najít nebo jste našli jen část sady. Říkáte si, kdyby se daly skleničky umístit na jedno místo a mít je na očích. Přesně to umožňují stojany na skleničky.

Stojan se může stát skvělou součástí štědrovečerní tabule nebo tabule při příležitosti různých oslav. Skleničky již máte uloženy, ale co udělat s láhví vína?

Láhev s vínem lze umístit do praktického stojanu

Láhev budete mít uloženou v ledničce, ale pokud budete chtít víno rozlévat, je dobré ho mít po ruce. Pokud si pořídíte stojan na láhev vína, uděláte dobře. Pokud jste se rozhodli, že chcete podávat víno profesionálně a s grácií, podívejte se na tyto možnosti.

Stojan na láhve od vína si můžete pořídit ve skládací podobě. Je vyrobený ze dřeva a lze ho umístit v případě potřeby i do lednice. Budete sice v ledničce potřebovat místo, ale není to žádný problém. Nic se stojanu nestane. Pak jen jednoduše stojan i s nachlazenými lahvemi vína vytáhnete a donesete na stůl. Dřevěný stojan není vhodný jen do domácnosti, ale lze jej použít také do vinného sklípku. Tam budou uložené lahve působit neodolatelně.

TOP