Jak vyřešit úložný prostor během cest autem?
Kapsář do auta pro děti - CARSUN - varianty 6ks
Možná to znáte i vy. Jste často na cestách. Ať už jde o krátké popojíždění po městě nebo o delší cestování. Určitě se vám hromadí drobnosti, které byte chtěli mít v autě po ruce. Může se jednat o různé drobné nářadí, tablet, hadříky, drobné předměty nebo hračky dětí. Kam je ale dát?

Každé auto má většinou prostorný kufr, kde se maličkosti hravě vlezou, ale upřímně. Chce se vám kvůli každé drobnosti vylézat z auta a hledat v něm? Už jen představa nevlídného podzimního počasí je nepříjemná, a když se k tomu v zimě přidá mráz, nebude se vám chtít z auta.
Vše je ještě umocněno, pokud cestujete s dětmi, které potřebují neustále držet jinou hračku. Pomoci sice může maminka nebo v opačném případě tatínek spolujezdec, ale kam ty věci neustále dávat?

Originálním řešením je kapsář do auta na přední sedadloDětský kapsář do auta

Řešení je několik. Jedním z nich může být kapsář do auta na přední sedadlo. Vy jako rodiče budete mít vše po ruce. Bude vám stačit se jen natáhnout do kapsy na sedadle před vámi. Dobrou variantou, pokud máte děti, je kapsář do auta pro děti. Dětský kapsář je nejen užitečný, ale vypadá také stylově. Většinou je laděn do barev a motivů pohádek.
Nemusí to být ale řešení jen pro děti. Cestujete autem na dovolenou? V tomto případě se možná budete chtít dívat na filmy a občas se občerstvit něčím dobrým.
Kapsář do auta na přední sedadlo je nejen designově luxusním prvkem auta, ale dokonale do něj usadíte tablet, mobil a svačinku, včetně kávy. Z cesty se tak stane luxusně strávený čas.

Kapsář na zadní sedadlo vyřeší problém s rozházenými lahvemi v kufruKapsář do auta na zadní sedadlo

Chcete i přesto využívat na některé věci kufr? Klidně můžete a nemusíte v něm mít už žádný nepořádek. Chcete si na dlouhou cestu přibalit několik minerálek a často se vám stávalo, že při prudkém brždění nebo zatáčení, se vám minerálky rozkutálely po celém kufru? Řešením pro tento problém je kapsář do auta na zadní sedadlo. Do něj s přehledem usadíte láhve s nápojem a budete mít jistotu, že tam také zůstanou.
Do kapsáře na zadní sedadlo, ale můžete dát i drobnosti, které nepotřebujete mít ihned po ruce, ale stačí, když budou v autě přehledně uloženy.

Kapsáře vyřeší mnoho vašich problémů.

TOP