Kam umístit mobil a mít ho stále po ruce?
mobilní telefon
Určitě jste si minimálně jednou za život kladli dotaz, kam umístit mobilní telefon. Tento problém můžete řešit na svém, vždy přeplněném stole v kanceláři, doma při vaření nebo jiných činnostech. Tentýž dotaz si můžete položit při cestách autem.

Odpověď vás může na první dobrou napadnout – koupím si držák na mobil. Je ale správné řešení mít jeden držák v kanceláří, další doma a do třetice jiný do auta? Ideálním řešením by byl univerzální držák, který by se dal použít na všech místech.

Univerzální držák na mobil si poradí hravě také s tabletemOtočný pružný držák s dlouhým ramenem

Zajímavé řešení ale je. Pořiďte si univerzální držák na mobil, který je nejen pružný, ale má i dostatečně dlouhé rameno. Výhodou tohoto držáku na mobil je i skutečnost, že do něj hravě umístíte také tablet. Stačí zvolit správné rozpětí svorek držáku. Držák na mobil se snadno promění v držák na tablet.

Tento držák dokáže mile překvapit. Nespornou výhodou je dlouhé a nastavitelné rameno. Lehce si nastavíte potřebnou vzdálenost, úhel i výšku.

Držák na mobil jako pomocník při sledování filmů a poslechu hudby

Držák na mobil si můžete umístit pohodlně vedle postele a před spaním koukat na filmy. Univerzální držák vám postačí, i pokud budete chtít poslouchat hudbu a zároveň vařit. Určitě se vám někdy stalo, že jste si mobil nebo tablet položili na linku a ta nebyla zrovna čistá a suchá. Nejen pohodlnější, ale i bezpečnější způsob je využít právě tento nastavitelný držák na mobilní telefon nebo tablet.

Flexibilní držák na mobil je vhodný také do auta

Vzhledem k nastavitelnosti ramena je držák vhodný i do auta. Univerzální držák na mobil si poradí téměř s každým druhem smartphonu nebo tabletu.

Držák může mít dobré využití také pro focení. Nastavitelnost a možnost uchycení téměř na každý povrch, umožňuje dostat telefon do patřičné polohy a vy tak můžete snadno fotit bez nutnosti kupovat si stativ. Držák můžete připevnit například ke stolu a jen nastavit automatickou spoušť. Budete tak na jedné fotografii s přáteli, kolegy nebo rodinou.

Díky pevnosti a nastavitelnosti jej lze využít také trochu jako selfie tyč. Chce to trochu zručnosti, ale i na tuto aktivitu je tento držák na mobil vhodný.

TOP