Víte, jak si uspořádat věci v autě? Kapsářem do auta!
Kapsář do auta na přední sedadlo - LUXUS - použití

Už jste se seznámili s našimi kapsáři do auta? Že ne? Pak přišel ten nejvyšší čas to napravit. Pokud využíváte auto pouze k jízdě do práce a zpět a strávíte v něm tedy čas v řádu několika minut denně, tak snad ani žádný kapsář nepotřebujete.  Ale vy, kteří auto potřebujete stále a jezdíte v něm i s rodinou, zbystřete prosím pozornost. Pro vás tu máme úžasné pomocníky, jimiž jsou naše kapsáře do auta.

Kapsář do auta pro děti

Ať už vozíte děti do školy, nebo jedete na nákup, do vedlejšího města k lékaři, anebo na dovolenou k moři – vždy je stoprocentně využijete:

Kapsář do auta pro děti - CARSUN - modrá velryba

 

  • Děti se při delší jízdě autem nudí, obzvlášť ty menší, a tak si soustavně něco vymýšlejí – hned se chtějí napít, pak si zase prohlížet knížku nebo časopis, dát si malou svačinku či nějaký pamlsek. Připadá vám to povědomé? Je to všude skoro stejné – maminka neví, jak by se k nim otočila a vyhověla jim, otec zuří a nadává, že se všichni vrtí, mluví najednou a vyrušují ho při řízení. A co teprve potom, když se zjistí, že některé z dětských potřeb zůstaly v kufru a musí se najít vhodné místo k zastavení a obstarání potomků. Malér je na světě. A právě tomu všemu dokáže zabránit kapsář do auta pro děti. Ptáte se jak? Tento multifunkční kapsář jednoduše pověsíte za opěrky na předních sedadlech a dětem je naplníte vším, co by mohly cestou potřebovat. Vejde se tam toho hodně: telefon či tablet, láhev s pitím, hračka, kapesníčky a ať se děti cestou pěkně naučí obsluhovat samy. Druhou výhodou kapsáře je to, že se dá pomocí přezky a suchého zipu sklopit na půlku a děti si ho – při vystoupení z auta – mohou nést jako tašku, a to se všemi svými poklady. Jako materiál je použita pevná tkanina, rozměry kapsáře jsou 41 x 52 cm, hmotnost má 400 g a nabízíme ho v různých barevných provedeních se zvířecími motivy.
  • Další naše kapsáře můžete dobře využít i vy, dospělí. Stejně jako děti, tak i řidič potřebuje v autě (a mnohdy i za jízdy) mít spoustu „svých“ věcí po ruce. A jde to. Kapsář do auta na přední sedadlo je toho důkazem. Jedná se o luxusní výrobek z polyuretanové usně, s kapsami uspořádanými velmi prakticky, aby měl řidič i za jízdy vždy všechno potřebné na dosah a nemusel „šmátrat“ v přihrádce, v kapsách a bůhví kde ještě, když potřebuje třeba kapesník. Uložit si tak může také mobil, pití i sušenky, kapesníčky, doklady, ale i deštník. Má v kapsáři svoje věci pečlivě naskládané, vždy na svém místě, takže kapsář vlastně přispívá i k bezpečnosti provozu; navíc má díky němu řidič i pořádek v autě. Tento kapsář je univerzální, hodí se pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Jeho rozměry jsou 40 x 60 cm. Když jede řidič sám, může si pomocí popruhu s přezkou zavěsit kapsář i na přední stranu sedadla spolujezdce.
  • Vynikajícím pomocníkem je i kapsář do auta na zadní sedadlo. Jedná se o rozměrnější výrobek (86,5 x 46 cm),  z pevné tkaniny, v černé barvě. V nabídce je ve dvou variantách:
  • A – má čtyři menší volné kapsy a čtyři menší kapsy uzavíratelné
  • B – má čtyři velké volné kapsy

Do těchto kapsářů můžete srovnat řadu drobností, anebo i větších věcí, potřebných třeba pro celou rodinu.

Kapsář do auta na přední sedadlo - LUXUS hnědá Kapsář do auta na přední sedadlo - LUXUS černá

A to ještě není zdaleka všechno – kapsářů k dovybavení interiéru vašeho vozidla máme ve své nabídce ještě celou řadu:

  • kapsář Houseen – k použití na přední sedadlo, rozměr 38 x 58 cm, hmotnost 180 g, pevná tkanina v 7 barevných provedeních
  • kapsa KickMat – na přední sedadla – vhodné pro děti; rozměr 45 x 63 cm, vyrobena z pevné tkaniny a průhledného PVC; kapsa kromě své odkládací funkce zároveň chrání přední sedačky zezadu proti poškození
  • síťový pružný kapsář – z polypropylenu, rozměr 26 x 26 cm, vhodný k zavěšení mezi přední sedačky; uložit do něj můžete třeba lahve s nápoji
  • a další druhy minikapsářů a držáků do auta
Síťový kapsář do auta - použití Kapsář do auta na zadní sedadlo A+B

Tak co myslíte, stanou se naše výrobky i vašimi každodenními pomocníky v autě?

TOP